Snipeři vstupují do roku 2012 ze druhé příčky tabulky

5. ledna 2012 | Ondřej Šuráň | Muži | Sdílet na Facebooku

Slavičínští Snipeři uzavřeli rok 2011 na druhém místě Zlínské florbalové ligy. Lepším týmem je už jenom 1.AC Uherský Brod, který vede tabulku se čtyřbodovým náskokem.

Střídavé výkony a malá účast mužstva na turnajích se projevila. Slavičín nejednou nastupoval v počtu sedmi kusů a to jak jistě všichni víme, není ve florbale úplně ideální. A forma se se Slavičany zrovna taky nepotkávala. Spousta zápasů byla utrápených nebo smolných. Turnaj v Uherském Brodě hraný 22.10. na tom nebyl jinak.

22.10. Uherský Brod
Snipeři si odvezli z obou utkání jen jediný bod, když v prvním zápase prohráli s Hlukem B 3:4 a ve druhém zápase jen remizovali s 1. AC Uherský Brod.

SK Snipers Slavičín – FBK Spartak Hluk B 3:4 (1:1/2:1/0:2)
Spartak Hluk dokázal dvakrát otočit pro ně nepříznivý stav a nakonec rozhodl o výhře až ve třetí třetině.
Branky a nahrávky Slavičína: Bartoš (Malota), Šuráň (Bartoš), Bartoš (Malota)

1.AC Uherský Brod – SK Snipers Slavičín 3:3 (2:1/0:1/1:1)
Slavičané sice začali lépe, ale nakonec mohli být rádi za bod, když v poslední minutě zápasu vyrovnal Malota na konečných 3:3. Z Brodu si tedy odvezli jeden jediný bod.
Branky a nahrávky Slavičína: Malota (Šuráň), Malota (Šuráň), Malota ( Čuč)

Sestava: Zlámal – Diatel, Zemčík, Čuč – Šuráň, Malota, Janeček P., Saňák, Bartoš

29. 10. Slavičín
Turnaj ve Slavičíně se Sniperům taky příliš nevyvedl. Po turnaji si do tabulky připsali další čtyři body.

FBC Orel Uherský Brod – SK Snipers Slavičín 4:4 (1:2/3:1/0:1)
Snipeři přivítali na domácí palubovce nejprve soupeře z FBC Orel Uherský Brod. Broďané zaskočili Snipery svým aktivním pohybem, a tak šli po dvou třetinách do vedení. Slavičínští dokázali vyrovnat až z velkého tlaku v poslední třetině a ‚,urvat‘‘ tak ze zápasu alespoň bod. Slavičín tedy v lize dvakrát po sobě jenom remizoval.
Branky a nahrávky Slavičína: Malota (Saňák), Čuč, Bartoš (Malota), Papež (Saňák)

SK Snipers Slavičín – SFK Kozel Počenice 6:3 (2:0/1:3/3:0)
Po minulém utkání si měli Slavičínští v šatně co vysvětlovat, a tak museli v zápase se soupeřem z Počenic předvést podstatně lepší výkon. Díky dobré třetí třetině tak mohli slavit po třech zápasech plných nezdarů zisk plného počtu bodů.
Branky a nahrávky Slavičína: Zemčík (Papež), Malota (Janeček P.), Bartoš, Papež (Bartoš), Malota (Diatel), Saňák

Sestava: Zlámal – Diatel, Zemčík, Čuč – Šuráň, Malota, Janeček P., Papež, Bartoš, Saňák

20.11. Vsetín
SK Snipers Slavičín – TJ MEZ Vsetín 4:5 (1:0/2:2/1:3)
Slavičínští se nejprve utkali s domácím týmem TJ MEZ Vsetín. Zápas si ale prohráli sami a to zejména díky individualním chybám a nevyužitým šancím. Vsetín se tak mohl radovat z vítězství, které mu spadlo do klína deset vteřin před koncem zápasu.
Branky a nahrávky Slavičína: Bartoš (Janeček P.), Malota (Bartoš), Malota, Janeček P. (Malota)

FBK Kunovští Orli – SK Snipers Slavičín 6:11 (3:4/0:4/3:3)
Náladu si Snipeři spravili v dalším zapáse, kdy dokázali nasázet soupeři jedenáct branek a zápas tak s přehledem vyhrát. Za zmínku stojí také výkon Maloty, který zařídil devět z jedenácti branek, když se na výhře podílel šesti trefami a třemi asistencemi.
Branky a nahrávky Slavičína: Malota (Janeček J.), Malota (Zemčík), Šuráň (Malota), Malota, Bartoš (Malota), Malota (Diatel), Bartoš (Malota), Malota (Šuráň), Šuráň (Janeček P.), Šuráň (Janeček P.), Malota (Bartoš)

Sestava: Zlámal – Diatel, Zemčík, Čuč – Šuráň, Janeček P., Janeček J., Malota, Saňák, Bartoš

10.12.Uherský Brod
FBK Spartak Hluk – SK Snipers Slavičín 3:5 (0:3/2:1/1:1)
Díky výborné první třetině si Snipeři zajistili výhru proti Hluku. Při pohledu na střídačku Slavičanů byl favoritem před utkáním soupeř ze Slovácka.
Branky a nahrávky Slavičína: Malota, Malota, Šuráň (Janeček P.), Saňák, Papež (Malota)

SK Snipers Slavičín – FBK Kunovští Orli 5:2 (0:2/1:0/4:0)
Lépe do utkání vstoupil soupeř, když využil dvou zaváhání Sniperů. Kunovjané dlouho odolávali tlaku. Slavičínští borci hráli takřka bez střídání, když měli do pole pouze šest mužů. Od začátku byli ale aktivnější, i když nejprve končily jejich akce jen na výborném výkonu brankáře z Kunovic. S vypětím všech sil a díky odhodlanosti otočit zápas se to nakonec Slavičanům podařilo a vyhráli tak i poslední utání roku 2011.
Branky a nahrávky Slavičína: Malota (Šuráň), Saňák, Papež (Saňák), Šuráň, Malota (Šuráň)
Sestava: Zlámal – Diatel, Čuč – Šuráň, Papež, Saňák, Malota, Janeček P.

Všem fanouškům přejeme šťastný nový rok a také prosíme o podporu v roce 2012…