Junioři vedli 5:2, ale jen remizovali!

22. března 2010 | Jaroslav Boček | Junioři | Sdílet na Facebooku

Snipeři odjížděli do ostravské haly TJ Mittal (kde svá utkání hraje Bohumín) žhavit plamínek záchranářské naděje. Ve 21. a 22. kole na ně čekal nejprve oblíbený TJ MEZ Vsetín (výsledky předešlých utkání 7:4 a 6:1). K tomuto valašskému derby utkání směřovala veškerá snaha Sniperů. Potom to byl nejméně oblíbený 1. SC Bohumín ’98 DDM, neboť výsledky minulých duelů mluví za vše – 0:10 a 3:11! Škoda, že různé důvody vystavily stop těmto hráčům: brankáři Sláčíkovi a hráčům Končickému, Olšákovi, Juráňovi, Kvapilovi.

SK SNIPERS SLAVIČÍN – TJ MEZ VSETÍN 5:5 (3:2/1:0/1:3)
Branky: Šimoník (2x), Kučera, Bartoš, Dvorščák
Nahrávky: Diatel, Hlavica, Bartoš
Vyloučení: 1:3
Sled branek: 1:0, 1:2, 5:2, 5:5
Sestava: Pavelka – Diatel, Babulík, Viceník – Boček, Dvorščák, Kučera, Šimoník, Bartoš, Hlavica

Ve 3. minutě 3. třetiny vedli Snipeři nad nekompletním Vsetínem 5:2, ale na výhru to přesto nestačilo!

1. SC BOHUMÍN ’98 DDM – SK SNIPERS SLAVIČÍN 12:4 (5:3/3:0/4:1)
Branky: Bartoš (2x), Boček, Viceník
Nahrávky: Bartoš, Kučera, Babulík, Dvorščák
Vyloučení: 3:5
Využití: 2:0
V oslabení: 0:1
Sled branek: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3, 11:3, 11:4, 12:4

Bohumín nás dokázal v sezóně 3x výrazně porazit. A skóre ze vzájemných duelů je více než výmluvné 7:33!!

Tabulka:

Poslední dvojkolo:
Nás čeká na horké půdě v Kopřivnici. Právě s domácím celkem se popasujeme o černého petra – o sestupové místo. Při stejném počtu bodů rozhodují vzájemné zápasy. Ve druhém duelu hrajeme se suverénem soutěže FbC Frýdkem – Místkem.