Velikonoční turnaj – opět 4 body

20. dubna 2006 | Daniel Novák | Muži B | Sdílet na Facebooku

Orel Uherský Brod – SK Snipers Slavičín B 4 : 7

Hosté ze Slavičína přijeli oslabení o hráče základní sestavy rezervního mužstva, ale zároveň posilněni hráči z A mužstva a BOSSem. Zápas se dlouho nevyvíjel podle papírových předpokladů, Snipeři sice tlak měli, avšak nabízenými šancemi dlouho opovrhovali. Po brankách Přemi Janečka, Jardy Saňáka ad. byl stav 4:4, poté dostali domácí hráči od původem Slovenského rozhodčího výhodu přesilovky 5 na 3, avšak nabízenou výhodu nedokázali ji zužitkovat. Na konci této přesilové hry se slavičínským naskytla možnost trestného střílení, ale ani tato situace v podání Jardy Saňáka nevedla k gólu. Tlak prvního mužstva tabulky se projevil až v poslední třetině, kdy akci u hostující branky začal Janeček a excelentním dloubákem do levé šibenice dokončil Svoboda. Tým z Valašska využil lepší fyzické kondice a postupně navýšil skóre až na konečných 7:4 a zajistil si tak postupovou jistotu.

Sestava:
Zlámal – Novák, Jordán – Filkorn, Šuráň, Saňák J.;
Čuč, Saňák R. – Janeček P., Máčala R., Svoboda

SK Snipers Slavičín B – FBC Valtice 5 : 2

Snipeři měli hru pod kontrolou – již v první třetině rozhodli o vítězi utkání čtyřbrankovým rozdílem, trefili se: Šuráň, Saňák , Novák a Čuč. Slovenský rozhodčí nepřirozeně kouskoval hru. Po zbytek utkání se domácí tlačili dopředu, měli gólové příležitosti, avšak na skóre se to výrazně neprojevovalo, branku vsítil pouze Máčala. Hosté sice občas zahrozili, podařilo se jim vsítit dvě branky, ale na víc se nezmohli.

Sestava:
Daniel – Novák, Jordán – Filkorn, Šuráň, Saňák J.;

Turnaj v Uherské Brodě 15.4.2006(za chyby v přehledu střelců se předem omlouvám)