Šňůra vítěztví přetržena

14. března 2006 | Radim Pokorný | Muži B | Sdílet na Facebooku

SK Snipers Slavičín B 2:3 FBC Playmakers Prostějov C
Absence klíčových hráčů rezervního týmu snipers B a zároveň podpora nekompletního A-týmu; tyto dva faktory byli hlavní příčinou prohry s vedoucím týmem tabulky. Utkání se neslo v klidném, nikterak závratném tempu. „Totální defenzíva“ se stala symbolem pro tento zápas,a taky,že taktika trenéra Spáčila nabyla úspěšnosti. V 5. minutě první třetiny z nulového úhlu otevřel skóre R.Máčala , a až do počátku třetí třetiny se vleklé utkání neslo v duchu zaryté defenzívy. V 3. minutě třetí třetiny se vysunul centr rezervního týmu R.Pokorný a po úspěšném napadání překonal gólmana Prostějova. Za stavu 2:0 nikdo nepochyboval o bodovém ohodnocení tohoto zápasu, jenže v 8.minutě dokázal Prostějov snížit, ve 12.minutě dokonce vyrovnat a 18 sekund do konce nakonec vstřelil vítězný gól. Muži snipers B se tak jen velmi těžce vyrovnávali s prohrou a jejich tváře nedokázali skrýt zklamání z prohry.

Kings TJ Sokol Strážnice 3:6 SK Snipers Slavičín B
Do druhého zápasu vstupovali hráči B-týmu s vědomím,že pro udržení postupových příček musí zvítězit.Avšak vítězství nebylo vůbec lehké, jelikož si hráči Strážnice byli dobře vědomi toho, že jejich soupeř je značně oslaben. Jenže skóre v první třetině otevřeli slavičínští, při krásné individuální akci se prosadil F.Papež, dále se přes hlouček těl před brankou Strážnice prosadil kapitán mužstva B-týmu,D.Novák. Do konce první třetiny ještě domácí stačili snížit. Úvod druhého dějství se proměnil v lítý boj o body,kdy se tvz. „lámal chleba“, ambiciózní klub kings ze Strážnice,tak vyšel na prázdno, kdy další góly snipers B přidali P. Daniel (jinak brankářská dvojka,která debutovala na postu levého křídelníka), dále R. Saňák a R.Pokorný. V třetí třetině sice mužstvo Strážnice dvakrát snížilo,ale na poslední gól R.Čuče už nedokázali odpovědět. Hráči tak po dvou získaných bodech zůstávají na druhé,postupové příčce.
sestava: R.Zlámal – D.Novák,R.Čuč,R.Saňák – R.Pokorný,F.Papež, R.Máčala, P.Daniel