Snipers rozstříleli Strážnici i Bojkovice

18. října 2005 | Vít Zemčík | Muži B | Sdílet na Facebooku

Snipers Slavičín B – Sokol Strážnice 7:0
Gólovým galapředstavením slavičínského celku skončilo utkání 3.kola Jihomoravské soutěže, v němž Snipers nastoupili proti Sokolu Strážnice. Brankový účet otevřel v sedmé minutě tvrdou ranou Adam Trllo. Na něj navázal po chvíli Přemysl Janeček, kterého vybídl ke skórování bravurní kolmicí Tománek, jindy opora A mužstva. Do střelecké listiny se v tomto duelu zapsali i všechny nové tváře Snipers. Roman Saňák a Josef Lysák se trefovali jednou, Adam Trllo mířil přesně dvakrát.
Třetiny: 3:0/3:0/1:0
Branky a nahrávky: 7.Trllo (Tománek), 8.P.Janeček (Tománek), 9.R.Saňák (Trllo), 24.Lysák (Papež), 25.Kotraba (R.Saňák), 27.Tománek (Trllo), 44.Trllo (Tománek)
Sokol Bojkovice – Snipers Slavičín B 1:5
V souboji s domácím celkem Bojkovic bezbrankový stav dlouho nevydržel, když v sedmé minutě poslal hosty do vedení Tománek. Stejný hráč se za záda bojkovického gólmana trefil ještě dvakrát, v čase 43:15 zvyšoval už na 0:5. Domácí už dokázali svou porážku jenom zmírnit snížením na 1:5 dvě minuty před závěrečnou sirénou.
Třetiny: 0:2/0:1/1:2
Branky a nahrávky: 7.Tománek (R.Máčala), 10.R.Máčala (Tománek), 23.Tománek (R.Máčala), 38.Novák, 44.Tománek (Trllo)