Doma žáci ani jednou neinkasovali

3. října 2005 | Daniel Novák | Starší žáci | Sdílet na Facebooku

SK Snipers Slavičín – Tj Sokol Zlín 3:0
Žáci vstoupili do prvního zápasu na domácí palubovce opatrně. Postupem času se však dostávali k častému ohrožení soupeřovi branky, zejména díky nebezpečným střelám. A tak se čekalo „kdy to tam konečně spadne“, ten moment nastal na začátku druhé třetiny kdy se konečně i gólově prosadila opora týmu Franta Saňák, do přestávky ještě stačil zvýšit obr družstva Peléšek. Aktivní hrou, poctivou obranou a jistým výkonem gólmana Bezděka si Snipeři pohlídali vítězství, gólem na 3:0 korunoval výhru kapitán Machala.
Sestava: Bezděk – Studeník R.,Studeník Tomáš(Viceník)-Saňák,Bartoš(Diatel),Zvonek. Machala, Peléšek-Kvapil,Boček(Kudela),Argaláš
Branky a nahrávky: Saňák(Bartoš),Peléšek(Machala), Machala(Saňák)
SK Snipers Slavičín – FBC Playmakers Prostějov 7:0
Po opětovném opatrném začátku a bezgólové první třetině ztratili naši hráči respekt na začátku druhé třetiny, kdy otevřel skóre backhandovou střelou ze skrumáže před brankou Saňák. Pak přidal důležitý gól projetím celého hřiště s efektním zakončením do horní růžku branky Machala. Do konce druhé třetiny ještě přidal dva góly Zvonek. Potěšilo mě, že ve třetí třetině se do gólové listiny zapsali i mladší hráči a to Martin Bartoš a Ondra Boček, který po souhře celé pětky a krásném pasu Erika Argaláše skóre završil na konečných 7:0. Z vychytané nuly se tentokrát radoval Michal Pavelka.
Sestava: Pavelka – Studeník R.,Studeník Tomáš(Viceník)-Saňák,Bartoš,Zvonek(Kudela). Machala,Peléšek-Kvapil,Boček(Diatel),Argaláš
Branky a nahrávky: Saňák(Bartoš), Machala,Zvonek(Saňák), Zvonek(Saňák), Saňák(Zvonek),Bartoš(Zvonek),Boček(Argaláš)